Jdi na obsah Jdi na menu

Proč řezat u nás

1. Jsme firma s historií - Řezání vodním paprskem ze skladového sortimentu hliníkových polotovarů provozujeme od roku 2006. Od té doby jsme získali mnoho zkušeností v oblasti zpracování především tohoto materiálu. Tradice naší společnosti sahá až do roku 1996.   

 

2. Máme krátké dodací lhůty - Na Vašich poptávkách i objednávkách pracuje několik obchodních zástupců, kteří jsou časově flexibilní a jejich prioritou je spokojenost zákazníka. Na poptávky reagujeme obratem a hliníkové výpalky jsme schopni dodat do 3 dnů. To je dáno tím, že máme rozsáhlé skladové zásoby širokého sortimentu hliníkových polotovarů a tvarové řezání vodním paprskem probíhá na dvou strojích v třísměnném provozu.

 

3. Nabízíme nízké ceny - Mezi námi a vstupním materiálem nefigurují žádní prostředníci, kteří by konečnou cenu výpalků navyšovali. Hliníkové desky a plechy kupujeme pouze od výrobců ve velkoobchodním množství. Přesné frézované desky ALQAL a ALCAST vyrábíme u nás.

 

Poznámka k cenám : Pokud by se stalo, že Vám někdo nabídne hliníkové výpalky levněji, dejte nám prosím vědět, rádi cenovou nabídku znovu prověříme.

 

4. Nikdy Vás neodbydeme - Na rozdíl od mnohých konkurentů se zabýváme i malosériovou výrobou.

 

5. Dodáváme na splatnost - Prověřeným zákazníkům poskytujeme až 90ti denní splatnost.